Sigorta Markaları

Yanınızdaki Sağlam Güç

Çakıroğlu Sigorta, sağlığım, arabam, evim başlığı altında sigorta hizmetlerini sigortamarkalari.com web sitesinde siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Çakıroğlu Sigorta 2005 yılında Çakır Grup iştiraki olarak kurulmuştur. Acentemiz 16 yıldır faaliyetine devam etmektedir. Alanında uzman çalışanları ve yıllık 12 bin poliçe hacmiyle büyümeye devam etmektedir.

Çakıroğlu Sigorta; öncü, güçlü ve etkili sigorta şirketleriyle çalışır, ihtiyacınıza en uygun otomobil, sağlık ve ev sigorta hizmetlerine ulaşabilmeniz için uzman danışman desteği sağlar. Size özel kapsamda ihtiyacınız olan sigorta hizmetlerini tek çatı altında sunar.

Çakıroğlu Sigorta’ya güvenebilirsiniz. Şirketimiz müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit edip, rekabetçi ve kaliteli hizmet vererek, müşteri memnuniyetini sağlamak, verimlilik, eğitim ve toplam kalite açısından müşteri bağlılığını sürdürerek, Örnek Sigorta Acenteliği konumunu sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Bireylerin ve kurumların taşıdıkları risklere karşı sigortalı olmaları için bilinçlenebilecekleri ve karşılaştırmalı sigorta teklifleri alabilecekleri en güvenilir kaynak olmak.

Misyonumuz

Türkiye'de sigortalılık bilincini artırmak ve İnsanlarımızın zor günlerinde yanlarında olmak.


Sigorta Markaları Çakır Grup iştirakidir.

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Size En Uygun Sigorta Teklifini Anlaşmalı sigorta şirketlerimizden kontrol edip En İyi Fiyat Garantisi ile hemen satın alın!