0 216 600 10 20 bilgi@sigortamarkalari.com Whatsapp Hemen Yazın Hemen Arayın Hemen Sorun Hemen Teklif Alın Form Doldurun

0 216 600 10 20 bilgi@sigortamarkalari.com
Ya kaza yaparsanız? Ya park halindeki aracınıza çarpıp kaçarlarsa? Ya park halindeki aracınızın el freni boşalır da başka araca çarparsa? Karşı tarafın aracındaki zararını kim ödeyecek? Peki ya sizin aracınızdaki zararınızı kim ödeyecek? Biz ödeyebiliriz. Size sunacağımız avantajlı Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası tekliflerini değerlendirin, kaza yaptığınızda üzüntünüz katlanmasın, kazanın finansal yükü sizi fakirleştirmesin.

HEMEN TEKLİF ALIN
Whatsapp Hemen Yazın Hemen Arayın Hemen Sorun Hemen Teklif Alın Form Doldurun
0 216 600 10 20 bilgi@sigortamarkalari.com
Ya deprem olursa? Ya yangın çıkarsa? Ya sel gelirse? Ya hırsız girerse? Bunlar başınıza gelir de, evinize veya eşyalarınıza hasar verirse, yerine yenilerini kim koyacak? Biz koyabiliriz. Size sunacağımız avantajlı Konut Sigortası tekliflerini değerlendirin, saydığımız riskler başınıza geldiğinde üzüntünüz katlanmasın, konutunuzu ve eşyalarınızı yenilemenin finansal yükü sizi fakirleştirmesin.

HEMEN TEKLİF ALIN
Whatsapp Hemen Yazın Hemen Arayın Hemen Sorun Hemen Teklif Alın Form Doldurun
0 216 600 10 20 bilgi@sigortamarkalari.com
Ya hastalanırsanız? Ya kaza geçirip yaralanırsanız? Ya hastalık bulaşırsa? Ya ameliyat olmanız gerekirse? Ya ailenizden birinin sağlık problemi ortaya çıkarsa? Hastane, tedavi ve ilaç masraflarını kim karşılayacak? Biz karşılarız. Size sunacağımız avantajlı Sağlık Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve benzeri sağlık sigortası tekliflerini değerlendirin, sağlığınız bozulduğunda üzüntünüz katlanmasın, sağlığınızı ger kazanmanın finansal yükü sizi fakirleştirmesin.

HEMEN TEKLİF ALIN
Whatsapp Hemen Yazın Hemen Arayın Hemen Sorun Hemen Teklif Alın Form Doldurun
0 216 600 10 20 bilgi@sigortamarkalari.com
Emekliliğinizde yaşam standardınız nasıl olacak? Emekliliğinizde maddi açıdan rahat yaşayacağınıza emin misiniz? Emekliliğinizde çocuklarınızın evliliğine veya torunlarınızın eğitimine katkıda bulunabileceğinizden emin misiniz? Akranlarınız emekliliğinde refah içindeyken siz de refah içinde olabilecek misiniz? Emekli maaşınız yetecek mi? Ya yetmezse? Biz yetiririz. Size sunacağımız avantajlı Bireysel Emeklilik Sigortası tekliflerini değerlendirin, emekli olduğunuzda ek geliriniz olsun, darlık korkunuz olmasın.

HEMEN TEKLİF ALIN
Whatsapp Hemen Yazın Hemen Arayın Hemen Sorun Hemen Teklif Alın Form Doldurun
0 216 600 10 20 bilgi@sigortamarkalari.com
Hayatın ne getireceği belli olmaz. Şans dilerken, olumlu şeyler beklerken, olumsuzluklar ardı ardına gelebilir. Ama telaşlanmayın, risklerinizi iyi tespit edin ve onları sigortalatarak önleminizi alın. Küçük ödemelerle büyük mali yüklerin altından kolayca kalkın. Gelin risklerinizi beraber değerlendirelim, size en avantajlı sigorta teklifleri sunalım, geleceğinizi teminat altına alalım.

HEMEN TEKLİF ALIN
Whatsapp Hemen Yazın Hemen Arayın Hemen Sorun Hemen Teklif Alın Form Doldurun

Farkımız

 • Sigorta sektöründe mottomuz doğru ve etik değerlere bağlı olarak müşterilerimize en uygun fiyat ve performansa bağlı olarak poliçe sunumu yapmak.
 • Gücümüze güç katan 20 sigorta şirketi ile birlikte müşterilerimize ve ilerde var olabilecek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak istiyoruz.
 • Çalışmış olduğumuz şirketler Türkiye de ve dünya da sektöre yön veren ve yeni ürün ve planlamalarıyla sigorta markalarını arkasından takip ettiren firmalardır.
 • Doğru teminatlara bağlı kalarak müşterilerimize en uygun fiyat vermek bizim en önemli önceliğimizdir.
  Sigorta teklifi olarak en hızlı şekilde sizlere 20 sigorta şirketinden en uygun fiyatı sunmuş olacağız.
 • Bunun yanında yenileme dönemlerinizi düşünmenize gerek yok. Biz sizi yenileme tarihinizden 15 gün önce arayıp bilgilendireceğiz.

Anlaşmalı Sigortalarımız

Merak Ettikleriniz

Kasko ve trafik sigortası arasındaki fark nedir?

Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası her araç için gereklidir. İlki zorunlu, ikincisi ise isteğe bağlıdır. Trafik sigortası yaptırmadan aracınızı kullanamazsınız ama kasko sigortası yaptırmasanız da aracınızı kullanabilirsiniz. Zorunlu Trafik Sigortası herhangi bir kaza halinde karşı tarafta oluşabilecek zararları tazmin ederken, Kasko Sigortası, kendi aracınızla ilgili hasarları karşılar.

Trafik sigortasını yaptırmazsam ne olur?

Trafik Sigortasını yaptırmadan trafiğe çıkarsanız ve bu durum tespit edilirse aracınız bağlanır ve ceza yazılır. Aracınız en yakın trafik şube otoparkına çekilir. Aracınızın trafik şube otoparkında kaldığı her gün için park ücreti ödemek zorunda kalırsınız. Aracınızı almak için önce sigorta yaptırmanız ve cezanızı ödemeniz gerekir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK’lıların özel hastanelerden yararlanabilmesi için devlet tarafından desteklenen bir sigorta türüdür. Tamamlayıcı sağlık sigortanız (TSS) varsa SGK ile anlaşması olan hastanelerde tedavi olur, yüksek kalitede sağlık hizmeti alırsınız ve SGK’nın karşılamadığı miktarı sigorta şirketiniz sizin yerinize öder.

Deprem sigortasında eşyalar teminat altında mıdır?

Deprem sigortası depremden dolayı hasar gören evinizi ve hasar gören eşyalarınızı poliçenizin limitleri kadar teminat altına alır. Daha kapsamlı olan konut sigortaları deprem, yangın, fırtına, yer kayması, sel, su baskını, hırsızlık gibi riskli durumlarla karşılaşıldığında eşya sigortası ile eşyalarınızda oluşan zararlar karşılanmaktadır.

Konut sigortasını kiracılar da yaptırabilir mi?

Başını sokacak yuvası olan herkes konut sigortası yaptırabilir. Konut sigortası yaptırmak için ev sahibi olmak zorunlu değildir, kiracılar da konut sigortası yaptırabilir.

Bireysel Emeklilik Sigortası ne kadar gerekli?

Bireysel emeklilik sistemi (BES) devletin katkı yaptığı ve vatandaşlarına önerdiği bir sigorta türüdür. Zorunlu değildir. Emekliliğinizde ek geliriniz olmasını istiyorsanız size tavsiye ederiz. Emekli olduğunuzda BES birikimlerinizi toplu olarak alabileceğiniz gibi, sizin seçtiğiniz geri ödeme planı dahilinde programlı olarak ya da yıllık gelir sigortası ürünü satın alarak emeklilik maaşı alabilirsiniz.

Bunları biliyor muydunuz ?
1.

Elinizde olmayan nedenlerden dolayı işinizin durursa, işletmenizin çalışmadığı günlerde üretebileceği karı sigortadan alabileceğinizi biliyor muydunuz?

2.

Yurtdışına gitmeden önce yaptıracağınız seyahat sağlık sigortası ile yurtdışında hastaneye gitmek zorunda kalırsanız ücret ödemeyeceğinizi, biliyor muydunuz?

3.

Sadece 75 TL ödeyerek yaptıracağınız mini sigorta ile kapsamlı bir chek-up hakkı kazanacağınızı biliyor muydunuz?

4.

Faturalı alacaklarınızı ufak bir primle sigortalayarak tamamını tahsil etme garantisi elde edeceğinizi biliyor muydunuz?

5.

SGK’lıysanız ufak bir prim ödeyerek özel hastanelere tedavi olabileceğinizi biliyor muydunuz?

men-1979261_1280

Destek Talebi


Mevzuat

 • Sigortalıların haklarını bilmesi ve savunması sigortacılığımızı daha da geliştirecektir.

 • Türkiye Sigorta Birliği sigortalıların haklarını içeren kanunları ve yönetmelikleri aşağıdaki linkte güncel olarak yayınlamaktadır. Aklınıza takılan her sorunun kanuni cevabına ulaşmak için tıklayın.

 • https://tsb.org.tr/kanunlar-ve-khk.aspx?pageID=415

Sigorta Türleri

 • Hayat Sigortaları: ölüm hali sigortası, grup hayat sigortası, maluliyet sigortası, ferdi kaza sigortası, sağlık sigortası, özel durum sigortası

 • Hayat Dışı (Elementer) Sigortalar: araç (kasko ve trafik) sigortası, kaza sigortaları, yangın sigortası, afet sigortaları (DASK ve benzeri), taşıma sigortaları, seyahat sağlık sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, işyeri sigortası, konut sigortası, tarımsal sigortalar, mühendislik sigortaları…vb

Sigorta Markası
20+
Hasar Ödemesi
7.2 m. $
Poliçe
39.418
Tecrübe
15+

Kurumsal

 • SigortaMarkaları.Com sitesi Çakıroğlu Sigorta’nın internet markasıdır. Çakıroğlu Sigorta 2005 yılında Çakır Grup iştiraki olarak kurulmuştur.
 • 20’den fazla sigorta firmasının temsilciliğini yapan Çakıroğlu Sigorta’nın 9 sigorta uzmanı bulunmaktadır. Çakıroğlu Sigorta 15 yılda 39.418 adet poliçe üretmiş ve yaklaşık 7,2 milyon USD hasar ödemesine aracılık etmiştir.

Popüler Sigortalar

Kasko Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası

Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Cam Kırılması Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası

Konut Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Sorumluluk Sigortaları

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ve Sigortası

Hırsızlık Sigortası

Yangın Sigortası

Hayat Sigortaları

İncelikli Sigortalar

Kıymet Sigortası

Elektronik Cihaz Sigortası

Montaj Sigortası

Makine Kırılması Sigortası

İnşaat Sigortası

Emtea Nakliyat Sigortası

Kâr Kaybı Sigortası

Hukuksal Koruma Sigortası

Tekne ve Deniz Araçları Sigortası

Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Devlet Destekli Sigortalar

Sorumluluk Sigortaları

Ürün Sorumluluk Sigortası

İşveren Mali Sorumluluk Sigortası

Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Sorumluluk Sigortası

Özel Güvenlik Mali Sorumluluk Sigortası

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Asansör Kazalarında Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Sorumluluk Sigortası

Tüpgaz Zorunlu Sorumluluk Sigortası

Zorunlu Sertifika Mali Sorumluluk Sigortası

Tehlikeli Maddeler Zorunlu Sorumluluk Sigortası

Motorlu Kara Taşıtları İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası

Zorunlu Karayolu Taşımacılık Mali Sorumluluk Sigortası

Kıyı Tesisleri Deniz Kirliliği Mali Sorumluluk Sigortası

Hemen Teklif Alın


İnsan Kaynakları

 • Çakıroğlu Sigorta emin adımlarla büyüyen bir firmadır. Kadromuz sürekli genişlemektedir. Çalışanlarımıza iyi olanaklar sunarız ve değer veririz. Mesai saatlerimiz ve çalışma koşullarımız resmi kurallara uygundur. Çalışanlarımız için kariyer ve eğitim planlaması yapar, gelişmelerini ve terfi etmelerini sağlarız. Performans değerlendirme sistemimizle çalışanlarımızı objektif değerlendiririz. Bizde çalışmaya başlayan herkesin mesleki ve kişisel gelişimi artar ve daha kalifiye hale gelir. Kurumsal yapıya, tanımlı iş akış süreçlerine, çerçevesi iyi belirlenmiş görev-yetki-sorumluluk bildirgelerine, iyi kurgulanmış organizasyon şemasına, huzurlu ve bakımlı bir iş ortamına sahibiz. İnsan kaynaklarımız bizim için en kıymetli varlıklarımızdır. Buna mukabil olarak en iyi çalışanları kadromuza katmak ve çalışanlarımızdan yüksek verim almak isteriz.
 • Çakıroğlu Sigorta’da çalışmak isterseniz CV’nizi aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.
 • ik@cakirgrup.com.tr

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
EMAIL

bilgi@sigortamarkalari.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta İçi: 8:30 – 18:00
Cumartesi: 8.30 – 17.00

TELEFON
ADRES

Fatih Mah. Atatürk Cad. No: 184
Sultanbeyli / İstanbul / Türkiye